TWOJE ZAMÓWIENIE

Brak produktów w koszyku

Zobacz zamówienie

O firmie


Firma Eurobarb Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem wyrobów z drutu ostrzowego. Drut ostrzowy EUROBARB jest nowoczesną wersją drutu kolczastego. Jest trudniejszy do przecięcia, odporny na korozję, sprężysty i trwały. Służy do budowy trudnych do sforsowania ogrodzeń i zapór inżynieryjnych. Może także być wykorzystywany do wzmacniania i poprawiania jakości istniejących ogrodzeń, czyniąc je znacznie trudniejszymi do pokonania.

Firma Eurobarb Sp. z o.o. do produkcji drutu ostrzowego wykorzystuje najlepsze materiały i najnowocześniejszą technologię. Dzięki temu gotowe wyroby są bardziej trwałe i odporne na korozję.

Jesteśmy również specjalistyczną firmą w branży ogrodzeń, bram oraz wszelkiego rodzaju zabezpieczeń zarówno mechanicznych jak i elektronicznych.

Nasza firma składa się z takich działów, jak:

- spawalnia,

- zgrzewalnia,

- nowoczesna lakiernia proszkowa,

- jedyna w Polsce linia produkcji drutu ostrzowego.

Firma nasza prężnie rozwija się stale poszerzając swój asortyment.

Spełnia wymagania najbardziej wymagających kontrahentów.

Proponowane przez naszą firmę ogrodzenia i bramy charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną, doskonałym zabezpieczeniem antykorozyjnym oraz ciekawą stylistyką.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów nasza spawalnia wykonuje także elementy ogrodzeń i konstrukcji stalowych według życzeń klientów lub powierzonych projektów.

Posiadamy urządzenia do wysokociśnieniowego odtłuszczania i fosforanowania elementów. Napylanie farb proszkowych odbywa się elektrostatycznie przy wykorzystaniu pistoletu typu KORONA. Używamy farb proszkowych o najwyższej jakości. Malujemy nie tylko w standardowej kolorystyce, ale też na życzenie klienta w całej palecie kolorów RAL i różnych efektach wykończeniowych.

Maksymalna wielkość malowanego elementu: szer. 0,8 m, wys. 2,6 m, dług. 6,8 m.

Firma posiada wielopunktową zgrzewarkę, pozwalającą zgrzewać panele z różnych grubości drutów o różnych oczkach, także z podwójnym drutem poziomym, pod wymiar klienta.

Wykonujemy także konstrukcje ze stali, blachy trapezowej wg projektów.

 

> asu.zip
Realizacja: ActiveDesign